Надувне ліжко зі спинкою та з вбудованим насосом (152*229*84 см) Bestway 671BD
4 300 ₴
3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 671BD
+380 (93) 193-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне ліжко зі спинкою і з вбудованим насосом (152*229*84 см) Intex 671BD, посилена конструкція!
Опис
Модель 671BD сірого кольори з вбудованим електричним насосом 220 В виготовлена за новітньою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY.
Однокамерна конструкція з перегородками з тисяч високоміцних поліефірних волокон, виготовленими за новітньою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY, що забезпечує підвищений комфорт і стабільність. На відміну від традиційних ліжок, суперміцні волокна не деформуються після закінчення часу.
Поверхня цього ліжка підлаштовується під ваші особисті переваги за ступенем жорсткості, щоб зробити сон приголомшливим. Надувне ліжко виготовлене з міцного водонепроникного вінілу, зверху покрите флокованим шаром, що схожий на велюр, який не дає змогу постільній білизні зісковзувати. Модель v має вбудований електричний насос 220 В, який накачує або завантажує ліжко за 5 хвилин.
Також є додатковий клапан, через який можна надути ліжко за допомогою ручного або ножного насоса. Компактність у складеному вигляді та зручна сумка-рюкзак дадуть Вам можливість використовувати її не тільки вдома, але й взяти із собою, наприклад, на дачу.
Ширина/довжина/висота: 152*229*46 (зі спинкою — 84 см) см
Максимальне навантаження: 298 кг
Цвет: Сірий
Вага: 12 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 298 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Особливості | Вбудований електричний насос, Флокування |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Флокіроване покриття | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 2290 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290 ₴













